این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

بچه بیان بودم ولی هر دفعه یک مصیبتی پیش آمد تا ترک بیان کنم ولی حالا برای همیشه برگشتم. 

الان دیگه تجربه‌ای متفاوت دارم ولی بازم مشکل زیاده! به ولله مشکل زیاده ، یعنی پیچیده ی پیچیده! آخه شما که نمیدانید من با این اندروید لعنتی چه دردسرهایی دارم. البت دلمم نمیاد ازش دست بکشم. 

خوب ، حالا که برگشتم بگم که کلهم رویه‌ای متفاوت در پیش گرفتم. 

بچه‌های بیان دنبال کنند دنبال میشند بدون هیچ محدودیتی. 

کامنت و غیره دوست داشتید بگذارید. 

ای داد! طرز نوشتنم شده مثل شما! هم لفظ قلم حرف میزدم هم لفظ قلم و کتابی می نوشتم. از بس تعجب کردید و 

دیگه هم علمی آموزشی نمی نویسم ، ترکی عربی کوردی نمی نویسم مگر در شرایط خاص! میخوام ببرمتان توی تحریم! ولی براتون تفسیر و نقل و بیان ساده میکنم پس باشد که همراه شوید . 

یه پیج دارم توی اینستا ، ولی فقط به بچه‌های مومن و صالح آدرسش میدم ، بدم که بیایید ریپورت کنید و من دستم بمانه توی حنا! شاید هم پوست گردو! 

البته اگه شمایید هر دو رو بسرم میارید. یکم معرفت داشته باشید ، یکم اخلاق داشته باشید ، کاری نداشته باشید من که میگم خودم چه جورم ؟ 

من اگر نیکم و اگر بد تو برو خود را باش 

که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت 

خوب حالا حتما ، یکی داره میگه دِه برو ، اون یکی میگه گت ، یه عزیز دیگه هم میگه بِچو. یعنی میگند که خودت داری میگی آقا برو خود را باش ، حالا موعظه میدی. عزیزان موعظه من ندم کی بده ؟ خوب ، بچشم دیگری نگاه کنید. خوب من طرز نوشتنم عوض کردم حالا شما هم دیدتون رو عوض کنید. 

فعلا 

ادامه داره.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

Akse Aghaye Khamenei
کافینت وحید مسجد کبود تبریز دانلود فیلم ها و انیمیشن جدید و قدیمی و سریال های خارجی و ایرانی گروه تاپ ایکس آرت آسمان جدید من :) بررسی قطعات گوشی مرکز پردازشهای سریع - Mlle Liaison دانلود رایگان کتاب کیفرشناسی علی صفاری Blog.ir