این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

نویسنده : اشکان ارشادی 

این نوشته بازبینی می‌شود و ادامه دارد

لهستان محل تجمع و ریزش خزرهایی بود که در ابتدا ترکی حرف میزدند ولی بعداز مدتی زبان عوض کردند. این یهودیان که بعدها همان یهودیانی بودند که هیتلر آنان را خطاب میکرد ، در تاریخ حتی توانستند شاهان آلمان را در دست بگیرند و رسوایی پدید آورند. 

یورش روسهای کیف ، آنقدر قوی بود که خزرها از منطقه شمالی قفقاز فرار کردند ولی در اروپای شرقی مسکن گزیدند. امپراتوری عثمانی با حضور در شمال دریای سیاه از قدرت گیری یهودیان در پناه تاتارها جلوگیری کرد لاکن تاتارها در ابتدا حضور سلطان ترک را نپذیرفتند و به دو دسته منقسم شدند : ۱. آنهایی که مسلمان بودند ولی تابعیت عثمانی را فقط بعنوان چتر حمایتی ، خواهان بودند و استقلال و خودمختاری را نیز خواهان بودند. ۲. آنهایی که ارتدکس مسیحی داشتند و خواهان مقابله با امپراتوری اسلامی بودند. 

و در آخر یهودیانی که از آب گل آلود ماهی میگرفتند ( مراد از یهودیت ، مردم شریف و ساکت یهودی نیست بلکه ثروت اندوزان و قره چی گران تاریخ را میگوییم ) .

ادامه مطلب


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

Akse Aghaye Khamenei
آموزش موسیقی کودکان یا آموزش ارف ،آموزش بلز و فلوت دفترچه خاطرات زندگی مشترک ما پاورپوینت دین و زندگی محاسبات سریع ذهنی نیـلـا طـب ایـران || NTI برای تو که قطعه ای از بهشتی (زهرام) محصولات تصفیه آب و هوا عمومی