این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

اشکان ارشادی 

اگه بچه‌های بیان ، هرکدام در رشته‌هایی که فعالیت میکنند. صندوق ویژه ذخیره سازی امن ایجاد کنند ، نفری ۵۰۰ فایچ.ل داریم ( البت رایگان ، با پنج هزار صفحه ی رایگان برای مقاله نویسی وبلاگ. ). اگر بچه‌ها صندوق بیان امنی از آپلودی ها ایجاد کنند تا همه بتوانند آدرسش لینک ثابت را بدهند و محتاج دیگران در آپلود و نباشند. بیان بلاگی گنجینه دیگری! مثلا دیشب میخواستم ترتیل ، با چند موسیقی چچچچچچچچچچچچچچچبیکلام بگذارم ولی از تغییر صفحه آدرس 

پشت هم میشدیم ، من خودم تا چند وقت دیگه مشخص میکنم چه فایلهایی رده ی کاریم هست. بقیه هم اگه در وبلاگ من بخش پیشنهاد ، پیام بگذارند خیلی عالی.

ما می توانیم بزرگترین مرجع را داشته باشیم و نگارخانه انواع ویکی ها جلو بزنیم.

خودمان برای همدیگر ، منبع عکس و فایل شویم. 

میشه ، مطمئن باشید. بشرط تعهد. و قول معتبر بدیم که عکسهای این وب هرگز بعداز تاریخ مثلا ،،،،،،،،حذف نمی‌شود و حتی اضافه هم میشود و اگر شد حتی بصورت پشتیبانی جواب خواهان را بدهیم. 

تا حتی به مرور پادگست و فیلم آموزشی هم اضافه کنی. لینک را جهت زیبایی پخشی می‌گذاریم ولی از خواننده خواهش میکنیم تا از وب مربوطه کسب اطلاع و دانلود کند.

با من همراه شوید ، آیا هستید  ؟ پیامهای زیبا با شرح بگذارید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

Akse Aghaye Khamenei
مشاور املاک پاسارگاد داستان یک رویا مجله دلتا دروغگو خانه کارآفرین - آموزش کارآفرینی - ایده کسب و کار خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال شورای دانش آموزی دبیرستان حضرت ولی عصر(عج) فرخ شهر علی صالحی | مولف زنده ی مرگ خدمات فنی برق مخابرات درخت